See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pielęgnacja, konserwacja i bieżące utrzymanie gminnych obiektów sportowych oraz gminnych terenów zieleni i rekreacji na terenie sołectw gminy Śrem od 1.04.2026 do 31.10.2026 r. oraz od 1.04.2027 do 31.10.2027 r. - IV części
Beschreibung: Zamówienie obejmuje pielęgnację, konserwację i bieżące utrzymanie gminnych obiektów sportowych oraz gminnych terenów zieleni i rekreacji na terenie sołectw gminy Śrem od 1.04.2026 do 31.10.2026 r. oraz od 1.04.2027 do 31.10.2027 r. - IV części - obszar nr I: Błociszewo, Gaj, Góra, Krzyżanowo, Marianowo, Nochowo, Psarskie, Szymanowo - obszar nr II: Bodzyniewo, Kadzewo, Mórka, Pełczyn - Nochówko, Wyrzeka - obszar nr III: Binkowo, Dobczyn, Borgowo, Grzymysław, Kawcze, Olsza-Bystrzek, Ostrowo, Pysząca, Sosnowiec - obszar nr IV: Grodzewo, Kaleje, Luciny, Mechlin, Niesłabin, Orkowo, Zbrudzewo
Interne Kennung: BP.271.3.2026.IJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze, 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pielęgnacja, konserwacja i bieżące utrzymanie gminnych obiektów sportowych oraz gminnych terenów zieleni i rekreacji na terenie sołectw gminy Śrem od 1.04.2026 do 31.10.2026 r. oraz od 1.04.2027 do 31.10.2027 - IV części obszar nr I: Błociszewo, Gaj, Góra, Krzyżanowo, Marianowo, Nochowo, Psarskie, Szymanowo
Beschreibung: Zamówienie obejmuje pielęgnację, konserwację i bieżące utrzymanie gminnych obiektów sportowych oraz gminnych terenów zieleni i rekreacji na terenie sołectw gminy Śrem od 1.04.2026 do 31.10.2026 r. oraz od 1.04.2027 do 31.10.2027 r. - IV części obszar nr I: Błociszewo, Gaj, Góra, Krzyżanowo, Marianowo, Nochowo, Psarskie, Szymanowo. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: BP.271.3.2026.IJ część 1
Los: LOT-0002
Titel: Pielęgnacja, konserwacja i bieżące utrzymanie gminnych obiektów sportowych oraz gminnych terenów zieleni i rekreacji na terenie sołectw gminy Śrem od 1.04.2026 do 31.10.2026 r. oraz od 1.04.2027 do 31.10.2027. - IV części obszar nr II: Bodzyniewo, Kadzewo, Mórka, Pełczyn - Nochówko, Wyrzeka
Beschreibung: Zamówienie obejmuje pielęgnację, konserwację i bieżące utrzymanie gminnych obiektów sportowych oraz gminnych terenów zieleni i rekreacji na terenie sołectw gminy Śrem od 1.04.2026 do 31.10.2026 r. oraz od 1.04.2027 do 31.10.2027 r. - IV części obszar nr II: Bodzyniewo, Kadzewo, Mórka, Pełczyn - Nochówko, Wyrzeka . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: BP.271.3.2026.IJ część 2
Los: LOT-0003
Titel: Pielęgnacja, konserwacja i bieżące utrzymanie gminnych obiektów sportowych oraz gminnych terenów zieleni i rekreacji na terenie sołectw gminy Śrem od 1.04.2026 do 31.10.2026 r. oraz od 1.04.2027 do 31.10.2027 r. - IV części obszar nr III: Binkowo, Dobczyn, Borgowo, Grzymysław, Kawcze, Olsza-Bystrzek, Ostrowo, Pysząca, Sosnowiec
Beschreibung: Zamówienie obejmuje pielęgnację, konserwację i bieżące utrzymanie gminnych obiektów sportowych oraz gminnych terenów zieleni i rekreacji na terenie sołectw gminy Śrem w od 1.04.2026 do 31.10.2026 r. oraz od 1.04.2027 do 31.10.2027 r. - IV części obszar nr III: Binkowo, Dobczyn, Borgowo, Grzymysław, Kawcze, Olsza-Bystrzek, Ostrowo, Pysząca, Sosnowiec . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: BP.271.3.2026.IJ część 3
Los: LOT-0004
Titel: Pielęgnacja, konserwacja i bieżące utrzymanie gminnych obiektów sportowych oraz gminnych terenów zieleni i rekreacji na terenie sołectw gminy Śrem od d 1.04.2026 do 31.10.2026 r. oraz od 1.04.2027 do 31.10.2027 r. - IV części obszar nr IV: Grodzewo, Kaleje, Luciny, Mechlin, Niesłabin, Orkowo, Zbrudzewo
Beschreibung: : Zamówienie obejmuje pielęgnację, konserwację i bieżące utrzymanie gminnych obiektów sportowych oraz gminnych terenów zieleni i rekreacji na terenie sołectw gminy Śrem od d 1.04.2026 do 31.10.2026 r. oraz od 1.04.2027 do 31.10.2027 r. - IV części obszar nr IV: Grodzewo, Kaleje, Luciny, Mechlin, Niesłabin, Orkowo, Zbrudzewo. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: BP.271.3.2026.IJ część 4