140020-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy i Miasta Przysucha w 2025 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy i Miasta Przysucha w 2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, na terenie Gminy i Miasta Przysucha, transport zebranych odpadów komunalnych oraz ich zagospodarowanie zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z dnia 13 września 1996r. wg łącznej szacunkowej ilości 2000,00 Mg na rok, odpowiednio dla poszczególnych frakcji: 1) Odpady niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (kod: 200301) – 1500,00 Mg. 2) Odpady segregowane odpady komunalne: papier i tektura (kody: 150101; 200101) – 25,00 Mg; tworzywa sztuczne i metale (kody: 150102; 200139; 150104; 200140) – 140,00 Mg; szkło (kody; 150107; 200122) – 200,00 Mg; zmieszane odpady opakowaniowe (kod: 150106) –15,00 Mg; zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny w tym baterie i akumulatory (kody: 200123; 20124; 200135; 200136) – 20,00 Mg; odpady wielkogabarytowe (kod: 20307) – 30,00 Mg; odpady budowlano – remontowe (kody: 170101; 170107; 170904) – 5,00 Mg; zużyte opony samochodów osobowych (kod: 160103) – 20,00 Mg; odpady biodegradowalne (kody: 200201; 200108) – 30,00 Mg; popiół (kody: 100101; 200199)– 15,00 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis potrzeb i wymagań zamawiającego zostały określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załącznikach będących integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ): 1) Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ; 2) Projekt umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: WIRiFZ.271.91.2024.PS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001