14008-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen – Wmo begeleiding specifieke doelgroepen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWmo begeleiding specifieke doelgroepen
BeschreibungHet betreft Wmo Begeleiding Specifieke doelgroepen. De doelgroepen zijn: zorgmijders, mensen met problematische verzameldrang (hoarders) en (ex-)gedetineerden. Het product is gepositioneerd binnen de Wmo (Wet maatschappelijke ondersteuning). Maximale waarde € 2.500.000 per jaar. Gedurende de looptijd van 7 jaar (inclusief verlenging).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensSAS met EMVI
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungBegeleiding specifieke doelgroepen . Het gaat om de doelgroepen zorgmijders, mensen met problematische verzameldrang (hoarders) en (ex-)gedetineerden. Het product is gepositioneerd binnen de Wmo (Wet maatschappelijke ondersteuning). Maximale waarde 2.500.000 per jaar.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
Optionen
Beschreibung der OptionenLooptijd van 7 jaar. Initiele looptijd van 3 jaar. Daarna verlenging mogelijk van 4 x 12 maanden.