140096-2025 - Ergebnis
Polen – Landgewinnung – Opracowanie projektu rekultywacji składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne zlokalizowanego w Dołujach oraz przeprowadzenie kompleksowej rekultywacji technicznej i biologicznej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie projektu rekultywacji składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne zlokalizowanego w Dołujach oraz przeprowadzenie kompleksowej rekultywacji technicznej i biologicznej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Opracowanie projektu rekultywacji składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne zlokalizowanego w Dołujach oraz przeprowadzenie kompleksowej rekultywacji technicznej i biologicznej”.
Vorherige Bekanntmachung440408-2024
Interne KennungBZP/27/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90722300 Landgewinnung
5. Los
LosLOT-0001
TitelOpracowanie projektu rekultywacji składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne zlokalizowanego w Dołujach oraz przeprowadzenie kompleksowej rekultywacji technicznej i biologicznej.