2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Sulików"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi pn.: „Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Sulików”, których zakres obejmuje w szczególności: 1) odbieranie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, 2) zapewnienie właścicielom nieruchomości możliwości wynajmu (lub oddania w inną formę użytkowania) pojemników do zbierania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, 3) organizację selektywnej zbiórki odpadów: papieru i tektury, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, szkła, w systemie zbiorowym, 4) organizację selektywnej zbiórki odpadów: papieru i tektury, metali, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych, szkła w systemie indywidualnym, 5) organizację selektywnej zbiórki bioodpadów w systemie indywidualnym, 6) odebranie raz w roku, z wyjątkiem 2024 r. mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, wystawionych w każdej miejscowości gminy w formie tzw. „wystawki”, 7) odbieranie odpadów budowlanych i rozbiórkowych w systemie indywidualnym, 8) obsługę i organizację Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOKu), 9) dostarczanie wszystkich odebranych z terenu Gminy Sulików odpadów komunalnych do Instalacji Komunalnej w Lubaniu, 10) opracowanie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych, 11) prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 217903-2024
Interne Kennung: IW-ZA.271.4.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Sulików
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung