140129-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Dostawa wyposażenia do Przedszkola w Szydłowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia do Przedszkola w Szydłowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie wyposażenia do Przedszkola w Szydłowie, adres: Szydłowo 43 i 43a, 64-930 Szydłowo. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na dziewięć części: 1) Część 1 – Meble 2) Część 2 – Pomoce dydaktyczne – kąciki 3) Część 3 – Pomoce dydaktyczne – instrumenty i zabawki 4) Część 4 – Elementy stolarskie 5) Część 5 – Elementy graficzne 6) Część 6 – Sprzęt elektroniczny 7) Część 7 – Żaluzje 8) Część 8 – Pozostałe wyposażenie 9) Część 9 – Scena mobilna
Interne Kennung: IZ.271.79.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39161000 Kindergartenmöbel, 39162100 Lehrmittel, 32322000 Multimediaausrüstung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Meble
Beschreibung: Meble - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 SWZ
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39161000 Kindergartenmöbel
Los: LOT-0002
Titel: Pomoce dydaktyczne - kąciki
Beschreibung: Pomoce dydaktyczne - kąciki - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 39161000 Kindergartenmöbel
Los: LOT-0003
Titel: Pomoce dydaktyczne - instrumenty i zabawki
Beschreibung: Pomoce dydaktyczne - instrumenty i zabawki - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Los: LOT-0004
Titel: Elementy stolarskie
Beschreibung: Elementy stolarskie - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Elementy graficzne
Beschreibung: Elementy graficzne - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Los: LOT-0006
Titel: Sprzęt elektroniczny
Beschreibung: Sprzęt elektroniczny - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0007
Titel: Żaluzje
Beschreibung: Żaluzje - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Los: LOT-0008
Titel: Pozostałe wyposażenie
Beschreibung: Pozostałe wyposażenie -zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Scena mobilna
Beschreibung: Scena mobilna - opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung