140163-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport – Sdílená jízdní kola 2026 - 2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSdílená jízdní kola 2026 - 2028
BeschreibungPředmětem zakázky je uzavření úplatné smlouvy mezi zadavateli a dodavatelem, z níž vyplývá povinnost dodavatele poskytnout 78 ks mechanických jízdních kol a 20 ks elektrických jízdních kol ke sdílení / půjčování uživatelům na území města Žďár nad Sázavou a obce Polnička, a to v provozu v každém okamžiku, včetně provozování systému veřejného sdílení jízdních kol a provozování aplikace podporující provoz systému sdílení/půjčování kol. Všechna provozovaná jízdní kola budou splňovat podmínky pro provoz na pozemních komunikacích a veškeré povinné technické parametry dle příslušných právních předpisů.
Interne KennungDBID 1250
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenspodle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34430000 Fahrräder, 34422000 Fahrräder mit Hilfsmotor
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje změnu předpokládaných termínů doby trvání smlouvy (dřívější či pozdější zahájení či ukončení provozu) v důsledku zejména klimatických podmínek, a to bez vlivu na výši Ceny. Zadavatel si s odkazem na § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny rozsahu poskytnutých jízdních kol (jejich počtu) a rozsahu stanovišť pro zahájení a ukončení výpůjčky jízdních kol (jejich počtu). Podrobnosti jsou uvedeny v návrhu obchodních podmínek (příloha č. 2 zadávací dokumentace).