2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy i Miasta Odolanów
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy i Miasta Odolanów. Zamówienie obejmuje wykonywanie regularnego przewozu osób na 1 linii autobusowej. Linia nr 1: Ostrów Wielkopolski-Wierzbno-Nabyszyce
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy i Miasta Odolanów Zamówienie obejmuje wykonywanie regularnego przewozu osób na 1 linii autobusowej. Linia nr 1: Ostrów Wielkopolski-Wierzbno-Nabyszyce