140181-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bettwäsche – Dodávka lůžkovin a bytového textilu pro VUZ Čechy a Morava
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka lůžkovin a bytového textilu pro VUZ Čechy a Morava
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky specifikované v zadávací dokumentaci je dodávka lůžkovin a bytového textilu do vojenských ubytovacích zařízení zadavatele (dále jen „VUZ“) pro oblast Čechy a Morava. Zadavatel § 35 a 101 ZZVZ rozdělil plnění veřejné zakázky na jednotlivé části (část 1, část 2, část 3, část 4 a část 5). Dodavatelé mohou podávat nabídku na celou veřejnou zakázku (tj. na pět částí), ale i na jednotlivé části této veřejné zakázky. Veřejná zakázka je rozdělena na tyto části: Část 1 – Čechy „Praha“ Část 2 – Čechy „sever“ Část 3 – Čechy „jih“ Část 4 – Morava „sever“ Část 5 – Morava „jih“ Specifikace předmětu plnění, přehled VUZ a množství dodávek jsou uvedeny v přílohách zadávací dokumentace pro jednotlivé části.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche
5. Los
LosLOT-0005
TitelDodávka lůžkovin a bytového textilu pro VUZ Morava „jih“.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky specifikované v zadávací dokumentaci je dodávka lůžkovin a bytového textilu do vojenských ubytovacích zařízení zadavatele (dále jen „VUZ“) pro Morava „jih“.
Interne KennungN006/25/V00032895/005
LosLOT-0004
TitelDodávka lůžkovin a bytového textilu pro VUZ Morava "sever".
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky specifikované v zadávací dokumentaci je dodávka lůžkovin a bytového textilu do vojenských ubytovacích zařízení zadavatele (dále jen „VUZ“) Morava "sever".
Interne KennungN006/25/V00032895/004
LosLOT-0003
TitelDodávka lůžkovin a bytového textilu pro VUZ Čechy "jih".
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky specifikované v zadávací dokumentaci je dodávka lůžkovin a bytového textilu do vojenských ubytovacích zařízení zadavatele (dále jen „VUZ“) pro oblast Čechy "jih".
Interne KennungN006/25/V00032895/003
LosLOT-0001
TitelDodávka lůžkovin a bytového textilu pro VUZ Čechy "Praha"
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky specifikované v zadávací dokumentaci je dodávka lůžkovin a bytového textilu do vojenských ubytovacích zařízení zadavatele (dále jen „VUZ“) pro oblast Čechy "Praha". Specifikace předmětu plnění, přehled VUZ a množství dodávek uvedeno v návrhu kupní smlouvy: Část 1 – Čechy „Praha“.
Interne KennungN006/25/V00032895/001
LosLOT-0002
TitelDodávka lůžkovin a bytového textilu pro VUZ Čechy „sever“.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky specifikované v zadávací dokumentaci je dodávka lůžkovin a bytového textilu do vojenských ubytovacích zařízení zadavatele pro oblast Čechy „sever“.
Interne KennungN006/25/V00032895/002