See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opdracht voor diensten betreffende de volledige architectuuropdracht voor een uitbreiding van het Huis van Culturen en Sociale Samenhang, gelegen Piersstraat 93-95-97 te 1080 Sint-Jans-Molenbeek in het kader van operatie 1.1 van het Duurzaam Wijkcontract « Zwarte Vijvers ».
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp de volledige opdracht van projectauteur met het oog op de uitvoering van een uitbreiding van het Huis van Culturen en Sociale Samenhang op de site van het voormalige schoolcomplex van het Atheneum Serge Creuz, bestaande uit drie huizen en een werkplaats gelegen Piersstraat 93-95-97, en de inrichting en vegetalisatie van de binnenplaats (op 1.1 « Polyvalent Pool van het Huis van Culturen en Sociale Samenhang » van het Duurzaam Wijkcontract « Zwarte Vijvers »).
Interne Kennung: DIDU-PIE0093_001-CDC23.010bis
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DIDU-PIE0093_001-CDC23.010bis - 1
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen