140271-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gminy Golczewo od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gminy Golczewo od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest w szczególności: 1) świadczenie usług na terenie gminy Golczewo w okresie od dnia 01.03.2025 r. do dnia 28.02.2027 r. w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz powstających na nieruchomościach, na których znajdują się domki letniskowe lub na nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, wykorzystywanych jedynie przez część roku oraz transportu zebranych odpadów do Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie, a także odbieranie selektywnie zebranych odpadów komunalnych gromadzonych w pojemnikach typu PDS-KT ustawionych w 19 lokalizacjach na terenie Gminy Golczewo; 2) wyposażenie nieruchomości w wymagane ilości worków oraz pojemników na odpady komunalne; 3) odbiór odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Golczewie oraz ich transport do Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa krajowego oraz prawa miejscowego; 4) zabezpieczenie i umożliwienie właścicielom nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej odpłatnego wynajęcia lub zakupu pojemników na odpady komunalne, odpowiadających postanowieniom regulaminu utrzymania czystości i porządku w Gminie Golczewo; 5) odbiór i transport odpadów z koszy ulicznych znajdujących się przy przystankach autobusowych, na ulicach miasta Golczewo oraz z terenu gminy Golczewo, m.in. z placów zabaw i terenów rekreacyjnych, jak również odpadów zgromadzonych obok wymienionych pojemników; 6) odbiór i transport odpadów zmieszanych i selektywnie zebranych po zgłoszeniu z miejsc wskazanych przez Zamawiającego; 7) utrzymanie czystości wokół obsługiwanych pojemników.
Vorherige Bekanntmachung: 7532-2025
Interne Kennung: ZZF.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000