2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa w zakresie udzielenia kredytu długoterminowego w wysokości 4 700 000,00 zł na okres 21 lat z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz na spłatę zaciągniętych pożyczek i kredytów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie udzielenia kredytu długoterminowego w wysokości 4 700 000,00 zł (słownie: cztery miliony siedemset tysięcy ) na okres 21 lat z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz na spłatę zaciągniętych pożyczek i kredytów. 3. Uruchomienie kredytu nastąpi po zawarciu umowy, na pisemny wniosek Zamawiającego w terminie określonym przez Wykonawcę w złożonej ofercie, a wynikającym z kryterium „czas uruchomienia kredytu od dnia przekazania dyspozycji” : I transza w wysokości 2 000 000,00 zł (słownie: dwa miliony), II transza w wysokości 1 100 000,00 zł (słownie: jeden milion sto tysięcy ), III transza w wysokości 1 600 000,00 zł (słownie: jeden milion sześćset tysięcy ) 4. Okres kredytowania: lata 2026 – 2046, 5. Spłata kredytu w latach 2027– 2046, począwszy od 10 grudnia 2027 r. do 10 grudnia 2046r., płatność rat kapitałowych będzie następować zgodnie z harmonogramem zamieszczonym w swz
Interne Kennung: IIT.271.06.U.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie udzielenia kredytu długoterminowego w wysokości 4 700 000,00 zł (słownie: cztery miliony siedemset tysięcy ) na okres 21 lat z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz na spłatę zaciągniętych pożyczek i kredytów. 3. Uruchomienie kredytu nastąpi po zawarciu umowy, na pisemny wniosek Zamawiającego w terminie określonym przez Wykonawcę w złożonej ofercie, a wynikającym z kryterium „czas uruchomienia kredytu od dnia przekazania dyspozycji” : I transza w wysokości 2 000 000,00 zł (słownie: dwa miliony), II transza w wysokości 1 100 000,00 zł (słownie: jeden milion sto tysięcy ), III transza w wysokości 1 600 000,00 zł (słownie: jeden milion sześćset tysięcy ) 4. Okres kredytowania: lata 2026 – 2046, 5. Spłata kredytu w latach 2027– 2046, począwszy od 10 grudnia 2027 r. do 10 grudnia 2046r., płatność rat kapitałowych będzie następować zgodnie z harmonogramem zamieszczonym w treści SWZ