2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van Digitale schoolborden en aanverwante dienstverlening
Beschreibung: Levering van digitale schoolborden en aanverwante dienstverlening, verder gespecificeerd in de leidraad. Historische gegevens zoals opgenomen in Bijlage 3 tonen aan dat de waarde van de opdracht over de afgelopen jaren 2021-2024 329k betrof exclusief btw. Dat er in deze tijd 77 borden zijn gehangen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het is een openbare Europese procedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering van digitale schoolborden en aanverwante dienstverlening
Beschreibung: De Opdracht betreft de levering en installatie van digiborden en aanverwante dienstverlening. Optioneel kunnen ook whiteboards, bevestigingssystemen en bijpassende accessoires uitgevraagd worden. Zie bijlage 3
Interne Kennung: 1