2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zmiana ogłoszenia o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Beschreibung: Umowa o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego zawarta zostanie w trybie ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) w związku z art. 19 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 roku o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. z 2025, poz. 285 z późn. zm.)
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zmiana ogłoszenia o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego