See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regisseur Implementatie Nieuwe inrichting BWMO
Beschreibung: Per 2025 geeft de gemeente Zeewolde uitvoering aan haar taken op het gebied van Beschermd Wonen (BW), Maatschappelijke Opvang (MO) en Maatschappelijke Zorg (MZ) volgens een nieuwe inrichting. De gemeente Zeewolde is overgestapt van samenwerkingsregio: van Flevoland naar de Noord-Veluwe (NV). Daarnaast blijven een aantal veiligheidsregio-gerelateerde taken uitgevoerd in Flevoland. Daarvoor hebben we afspraken met de gemeente Almere gemaakt. In 2023 is de eerste fase van de overstap gerealiseerd middels uittreding uit Centrumregeling Sociaal Domein Flevoland en de realisatie van een ervarings-/pilotjaar met de regio Noord-Veluwe in 2024. In het jaar 2024 werd toegewerkt naar de definitieve overstap. De gemeenteraad van Zeewolde heeft ingestemd met de nieuwe inrichting BW, MO en MZ. De afgelopen tijd zijn hier (werk)afspraken over gemaakt en zijn de nodige formele/juridische zaken geregeld. Opdracht 2025: De nieuwe inrichting gaat per 2025 in. Zeewolde zal dan gaan ervaren hoe het is om via deze nieuwe inrichting te werken en ook zal de “inburgering” in de nieuwe samenwerkingsregio NV moeten plaatsvinden. De wens is om dit tijdelijk middels extra capaciteit te organiseren: We zoeken iemand die de uitvoering van de nieuwe inrichting in goede banen leidt en zorgt dat deze daadwerkelijk ingebed is in de werkprocessen en organisatie van Zeewolde, Noord-Veluwe en Flevoland. Denk hierbij aan de volgende werkzaamheden: Actief monitoren van: o Inrichting taken (BW/MO/MZ); o (Werk)afspraken en deze waar nodig aanscherpen; o Ervaringen, trends en ontwikkelingen en deze vertalen naar keuzes. Een bijdrage leveren aan de oplossing van eventuele problemen die ontstaan door de invoering van deze nieuwe inrichting. Betrokken professionals in Zeewolde en Noord-Veluwe en Flevoland verbinden. Op het gebied van relaties, netwerk en kennis. Actief zorgdragen voor de verbinding tussen de Zeewoldense praktijk en de praktijk in de Noord-Veluwe. Zorgen dat taken ingebed worden in de organisatie en houding en gedrag van Zeewolde. Actief zorgdragen voor de aansluiting van Zeewolde bij de ontwikkelingen op het gebied van Het Ecosysteem Mentale Gezondheid (GEM) en de Aanpak Voorkomen Escalatie (AVE). En deze verder uitrollen in Zeewolde. Besluitvorming Noord-Veluwse gemeenteraden over toetreding Zeewolde monitoren. En bij afronding iets organiseren om deze mijlpaal te vieren (te denken aan fotomoment wethouders of korte bijeenkomst in/tour door Zeewolde). Verder vormgeven van afspraken rond uitvoeringstaken of beleid zoals meldpunt niet-acute zorg door MDF, de inzet van de GGD of inzet rond verslavingszorg.
Interne Kennung: T124689
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoop systeem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000