See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowych obejmujących przegląd i naprawę urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i nawilżaczy parowych w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu i na terenie województwa wielkopolskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych obejmujących przegląd i naprawę urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i nawilżaczy parowych w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu i na terenie województwa wielkopolskiego, odrębnie wg części. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części: 1) Część nr 1 - obejmuje przeglądy okresowe oraz naprawy urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu zlokalizowanych w Czarnkowie, Szamotułach, Wągrowcu, Złotowie, Chodzieży, Obornikach Wlkp., Międzychodzie i Pile. 2) Część nr 2 - obejmuje przeglądy okresowe oraz naprawy urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu zlokalizowanych w Poznaniu, Gnieźnie, Nowym Tomyślu i Gądkach. 3) Część nr 3 - obejmuje przeglądy okresowe oraz naprawy urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu zlokalizowanych w Rawiczu, Gostyniu, Śremie, Grodzisku Wlkp., Wrześni, Kościanie, Środzie Wlkp., Lesznie i Wolsztynie. 4) Część nr 4 - obejmuje przeglądy okresowe oraz naprawy urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu zlokalizowanych w Ostrzeszowie, Turku, Kaliszu, Kole, Koninie, Jarocinie, Kępnie, Słupcy, Pleszewie, Krotoszynie, Ostrowie Wlkp. i Żdżarach. 5) Część nr 5 - obejmuje przeglądy okresowe, konserwacje i naprawy awaryjne układów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych z urządzeniami firm Samsung (DVMS), VTS i Venture zainstalowanych w Zespole Jednostek Skarbowych ul. Dolna Wilda 80A w Poznaniu. 6) Część nr 6 - obejmuje przeglądy okresowe, konserwacje i naprawy awaryjne urządzeń klimatyzacji precyzyjnej i nawilżaczy parowych firmy SWEGON, zainstalowanych w Zespole Jednostek Skarbowych ul. Dolna Wilda 80A w Poznaniu. 7) Część nr 7 - obejmuje przeglądy okresowe, konserwacje i naprawy awaryjne układów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych z urządzeniami firm Samsung (DVMS), SINCLAIR, VTS i VBW zainstalowanych w Urzędzie Skarbowym Poznań Nowe Miasto ul. Chłapowskiego 17/18 w Poznaniu. 8) Część nr 8 - obejmuje gwarancyjne przeglądy okresowe urządzeń klimatyzacyjnych firm Gree, Mitsubishi i Haier zainstalowanych w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu, Koninie, Gądkach, Wągrowcu i Lesznie. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ oraz załączniki do niego.
Vorherige Bekanntmachung: 561071-2025
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług serwisowych obejmujących przegląd i naprawę urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych - Część nr 1
Beschreibung: 1. Część nr 1 - obejmuje przeglądy okresowe oraz naprawy urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu zlokalizowanych w Czarnkowie, Szamotułach, Wągrowcu, Złotowie, Chodzieży, Obornikach Wlkp., Międzychodzie i Pile. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.19.2025 - Część nr 1
Los: LOT-0010
Titel: Świadczenie usług serwisowych obejmujących przegląd i naprawę urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych - Część nr 3
Beschreibung: 1. Część nr 3 - obejmuje przeglądy okresowe oraz naprawy urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu zlokalizowanych w Rawiczu, Gostyniu, Śremie, Grodzisku Wlkp., Wrześni, Kościanie, Środzie Wlkp., Lesznie i Wolsztynie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.19.2025 - Część nr 3
Los: LOT-0011
Titel: Świadczenie usług serwisowych obejmujących przegląd i naprawę urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych - Część nr 4
Beschreibung: 1. Część nr 4 - obejmuje przeglądy okresowe oraz naprawy urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu zlokalizowanych w Ostrzeszowie, Turku, Kaliszu, Kole, Koninie, Jarocinie, Kępnie, Słupcy, Pleszewie, Krotoszynie, Ostrowie Wlkp. i Żdżarach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.19.2025 - Część nr 4
Los: LOT-0015
Titel: Świadczenie usług serwisowych obejmujących przegląd urządzeń klimatyzacyjnych - Część nr 8
Beschreibung: 1. Część nr 8 - obejmuje gwarancyjne przeglądy okresowe urządzeń klimatyzacyjnych firm Gree, Mitsubishi i Haier zainstalowanych w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu, Koninie, Gądkach, Wągrowcu i Lesznie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.19.2025 - Część nr 8