2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - kurtka technika lotniczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – kurtka technika lotniczego, w ilości 3 520 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 759588-2024
Interne Kennung: 19/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18132100 Flugjacken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kurtka technika lotniczego
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – kurtka technika lotniczego, w ilości 3 520 szt., zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: Kurtka technika lotniczego
Menge: 3 520 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo: 3 000 sztuk kurtek technika lotniczego. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).