140367-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków i produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu
Beschreibung: Dostawa leków i produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu Przedmiot zamówienia podzielony został na 56 zadań , przy czym ofertę można złożyć w odniesieniu do jednego, kilku lub wszystkich zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 9773-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 Zadanie 1
Beschreibung: Dostawa leków i produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu. Przedmiot zamówienia podzielony został na 56 zadań , przy czym ofertę można złożyć w odniesieniu do jednego, kilku lub wszystkich zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: 2 Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 Zadanie 7
Beschreibung: Dostawa leków i produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu. Przedmiot zamówienia podzielony został na 56zadań , przy czym ofertę można złożyć w odniesieniu do jednego, kilku lub wszystkich zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: 8 Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: 9 Zadanie 9
Los: LOT-0011
Titel: 11 Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: 12 Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: 13 Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: 14 Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: 15 Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: 16 Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: 17 Zadanie17
Los: LOT-0018
Titel: 18 Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: 19 Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: 20 Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: 21 Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: 22 Zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: 23 Zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: 24 Zadanie 24