14037-2026 - Ergebnis
Polen – Zählinstrumente – Dostawa potencjostatu z dwoma kanałami wraz z jednostką sterującą, stacją pomiarową i oprogramowaniem na potrzeby ACMiN - KC-DE-zp.272-614/25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa potencjostatu z dwoma kanałami wraz z jednostką sterującą, stacją pomiarową i oprogramowaniem na potrzeby ACMiN - KC-DE-zp.272-614/25
BeschreibungDostawa potencjostatu z dwoma kanałami wraz z jednostką sterującą, stacją pomiarową i oprogramowaniem – zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
Vorherige Bekanntmachung689362-2025
Interne KennungKC-DE-zp.272-614/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensstrona prowadzonego postępowania: https://www.dzp.agh.edu.pl platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczty elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa potencjostatu z dwoma kanałami wraz z jednostką sterującą, stacją pomiarową i oprogramowaniem – zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ, termin realizacji do 3 miesięcy od daty podpisania umowy
Menge1 Stück