140434-2026 - Ergebnis
Tschechien – Spezialfahrzeuge – Nákladní a dodávková vozidla
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákladní a dodávková vozidla
BeschreibungVeřejná zakázka „Nákladní a dodávková vozidla“ je rozdělena do 4 částí, přičemž pro každou část bude uzavřena smlouva s jedním vybraným dodavatelem. Předmětem části 1 je dodávka: - 1 ks speciálního nákladního vozidla nad 12 t. Předmětem části 2 je dodávka: - 1 ks speciálního nákladního vozidla nad 5 t. Předmětem části 3 je dodávka: - 1 ks speciálního pohotovostního vozidla do 3,5 t. Předmětem části 4 je dodávka: - 1 ks speciálního nákladního vozidla do 3,5 t. se skříňovou nástavbou. Součástí dodávky je i dodání související dokumentace umožňující řádné užívání předmětu plnění zadavatelem.
Interne KennungNákladní a dodávková vozidla
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0004
TitelNákladní a dodávková vozidla - část 4 - Speciální nákladní vozidlo do 3,5 t se skříňovou nástavbou
BeschreibungPředmětem části 4 je dodávka 1 ks speciálního nákladního vozidla do 3,5 t. se skříňovou nástavbou. Součástí dodávky je i dodání související dokumentace umožňující řádné užívání předmětu plnění zadavatelem.
Interne KennungNákladní a dodávková vozidla - část 4 - Speciální nákladní vozidlo do 3,5 t se skříňovou nástavbou
LosLOT-0003
TitelNákladní a dodávková vozidla - část 3 - Speciální pohotovostní vozidlo do 3,5 t
BeschreibungPředmětem části 3 je dodávka 1 ks speciálního pohotovostního vozidla do 3,5 t. Součástí dodávky je i dodání související dokumentace umožňující řádné užívání předmětu plnění zadavatelem.
Interne KennungNákladní a dodávková vozidla - část 3 - Speciální pohotovostní vozidlo do 3,5 t
LosLOT-0002
TitelNákladní a dodávková vozidla - část 2 - Speciální nákladní vozidlo nad 5 t
BeschreibungPředmětem části 2 je dodávka 1 ks speciálního nákladního vozidla nad 5 t. Součástí dodávky je i dodání související dokumentace umožňující řádné užívání předmětu plnění zadavatelem.
Interne KennungNákladní a dodávková vozidla - část 2 - Speciální nákladní vozidlo nad 5 t
LosLOT-0001
TitelNákladní a dodávková vozidla - část 1 - Speciální nákladní vozidlo nad 12 t
BeschreibungPředmětem části 1 je dodávka 1 ks speciálního nákladního vozidla nad 12 t. Součástí dodávky je i dodání související dokumentace umožňující řádné užívání předmětu plnění zadavatelem.
Interne KennungNákladní a dodávková vozidla - část 1 - Speciální nákladní vozidlo nad 12 t