2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace měnírny Buzulucká
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení stavebních prací a poskytnutí souvisejících dodávek a služeb, jejichž hlavním účelem je realizace modernizace měnírny Buzulucká (dále jen „předmět veřejné zakázky“). Předmět veřejné zakázky bude proveden dodavatelem za stálého provozu měnírny Buzulucká při současném zachování trolejbusové dopravy v napájených úsecích (zadavatel připouští noční či víkendové výluky trolejbusové dopravy).
Interne Kennung: N006/25/V00004208
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213300 Mit dem Transportwesen verbundene Gebäude, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení stavebních prací a poskytnutí souvisejících dodávek a služeb, jejichž hlavním účelem je realizace modernizace měnírny Buzulucká (dále jen „předmět veřejné zakázky“). Předmět veřejné zakázky bude proveden dodavatelem za stálého provozu měnírny Buzulucká při současném zachování trolejbusové