140479-2025 - Ergebnis
Belgien – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – Openbare procedure met Europese bekendmaking betreffende de uitvoering van een studie naar de postale eindgebruiker
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare procedure met Europese bekendmaking betreffende de uitvoering van een studie naar de postale eindgebruiker
Beschreibung: De derde Europese postrichtlijn (2008/6/EG) geeft de regels weer die EU-landen hebben moeten invoeren om de interne markt voor postdiensten in de EU te voltooien. Artikel 5 van deze postrichtlijn stipuleert dat de universele dienstverlening evolueert “overeenkomstig de technische, economische en sociale ontwikkelingen en de behoeften van gebruikers”. Het BIPT evalueert deze behoeften van gebruikers op regelmatige basis via consumentenstudies. In haar laatste studie voorzag het BIPT een geïntegreerde mixed-method aanpak van de kwalitatieve en kwantitatieve gedeeltes van de studie om zo tot een optimaal totaalbeeld inzake consumentenperspectieven te komen. Dit totaalbeeld diende het BIPT in staat te stellen om eventuele gewijzigde behoeften van gebruikers en bepaalde trends vanuit consumenten-perspectief in kaart te brengen.
Interne Kennung: 2025/POST/CONS/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/POST/CONS/01 - 1
Interne Kennung: 1