2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de opzet van een monitoring systeem en een SOC (security operations center)
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst voor 1 jaar (3x verlengbaar met 1 jaar) met één opdrachtnemer voor het uitbesteden van SIEM/SOC diensten. Deze diensten sluiten aan op de microsoft security technologie van VLM en omvatten minstens de monitoring van en eerstelijnsondersteuning bij ICT cybersecurity incidenten (24/7). Hierbij wordt maandelijks gerapporteerd en worden aanbevelingen geformuleerd. Naast de monitoring wordt ook verwacht dat de dienstverlener instaat voor een uitgebreidere incident response bij (significante) IT incidenten in samenwerking met het IT-team van VLM. De dienstverlening start op 1 januari 2026.
Interne Kennung: PPP08P-2007/6003/AFI-T/2025/8
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de opzet van een monitoring systeem en een SOC (security operations center)
Interne Kennung: AFI-T/2025/8_1