140514-2025 - Wettbewerb
Polen – Musikinstrumente – „Dostawa fortepianu koncertowego oraz fortepianów gabinetowych dla Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa fortepianu koncertowego oraz fortepianów gabinetowych dla Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych instrumentów muzycznych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim. 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub dwie części. Umowa z jednym Wykonawcą może być podpisana zarówno na jedną jak i na dwie części, zgodnie ze złożoną ofertą. Część 1 - Dostawa fortepianu koncertowego wraz z ławą fortepianową oraz systemem nawilżania do fortepianu koncertowego. Część 2 - Dostawa fortepianów gabinetowych wraz z ławami fortepianowymi. 3. Szczegółowy opis, zakres zamówienia znajduje się w Załącznik nr 1a – Zestawienie parametrów technicznych, odpowiednio dla danej Części. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungZP/2025/6/PSM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37310000 Musikinstrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Dostawa fortepianu koncertowego wraz z ławą fortepianową oraz systemem nawilżania do fortepianu koncertowego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowych instrumentów muzycznych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim. Szczegółowy opis, zakres zamówienia znajduje się w Załącznik nr 1a – Zestawienie parametrów technicznych, odpowiednio dla danej Części.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 37311000 Tasteninstrumente, 37321000 Zubehör für Musikinstrumente
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Dostawa fortepianów gabinetowych wraz z ławami fortepianowymi.
Interne KennungCzęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 37311000 Tasteninstrumente