See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie Pomiarów Gwarancyjnych kotła parowego olejowego o mocy 26MWt oraz Kotłowni Rezerwowo- Szczytowej KRS II z trzema kotłami olejowymi o mocy 30MWt każdy. Pomiary w PGE EC S.A. Oddział Wybrzeże
Beschreibung: Wykonanie Pomiarów Gwarancyjnych kotła parowego olejowego o mocy 26MWt oraz Kotłowni Rezerwowo- Szczytowej KRS II z trzema kotłami olejowymi o mocy 30MWt każdy. Pomiary w PGE EC S.A. Oddział Wybrzeże
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie Pomiarów Gwarancyjnych kotła parowego olejowego o mocy 26MWt oraz Kotłowni Rezerwowo- Szczytowej KRS II z trzema kotłami olejowymi o mocy 30MWt każdy. Pomiary w PGE EC S.A. Oddział Wybrzeże - Elektrociepłownia w Gdyni.
Beschreibung: Wykonanie Pomiarów Gwarancyjnych kotła parowego olejowego o mocy 26MWt oraz Kotłowni Rezerwowo- Szczytowej KRS II z trzema kotłami olejowymi o mocy 30MWt każdy. Pomiary w PGE EC S.A. Oddział Wybrzeże - Elektrociepłownia w Gdyni.