2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Miasta i Gminy Chodecz o charakterze użyteczności publicznej
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie przewozów autobusowych pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym o charakterze użyteczności publicznej na liniach komunikacyjnych obejmujących obszar Miasta i Gminy Chodecz, a także na liniach komunikacyjnych na obszarze gmin sąsiednich, z którymi Miasto i Gmina Chodecz zawarła bądź zawrze porozumienia międzygminne. Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach drogowych będzie realizowane na następujących liniach komunikacyjnych: 1. 26590 Chodecz – Zalesie – Chodecz 2. 26592 Chodecz – Boniewo – Chodecz 3. 26593 Chodecz – Brzyszewo – Chodecz 4. 26594 Chodecz – Cetty - Chodecz
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Miasta i Gminy Chodecz
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie przewozów autobusowych pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej obejmujących obszar Miasta i Gminy Chodecz, a także na liniach komunikacyjnych na obszarze gmin sąsiednich, z którymi Miasto i Gmina Chodecz zawarła bądź zawrze porozumienia międzygminne. Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach drogowych odbywać się będzie na następujących liniach komunikacyjnych: 1. 26590 Chodecz – Zalesie – Chodecz 2. 26592 Chodecz – Boniewo – Chodecz 3. 26593 Chodecz – Brzyszewo – Chodecz 4. 26594 Chodecz – Cetty - Chodecz