2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawy gazów medycznych i niemedycznych wraz z dzierżawą butli oraz przeglądem instalacji i urządzeń.
Beschreibung: Zakup i dostawy gazów medycznych i niemedycznych wraz z dzierżawą butli oraz przeglądem instalacji i urządzeń.
Interne Kennung: ZP250/003/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24110000 Technische Gase, 24111900 Sauerstoff, 24111700 Stickstoff, 24111100 Argon, 24113000 Flüssige Luft und Druckluft
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia/ Formularz techniczny).
Interne Kennung: Zakup i dostawy gazów medycznych i niemedycznych wraz z dzierżawą butli oraz przeglądem instalacji i urządzeń.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24110000 Technische Gase, 24111900 Sauerstoff, 24111700 Stickstoff, 24113000 Flüssige Luft und Druckluft