2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup oprogramowania biurowego - umowa ramowa.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup oprogramowania biurowego - umowa ramowa.” 1. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia określony został we Wspólnym Słowniku Zamówień Zadanie 1 Oprogramowanie biurowe (trzy różne rodzaje oprogramowania zgodnie z opisem) CPV: 48000000-8 Zadanie 2 Pakiet graficznego modelowania CPV: 48000000-8 Zadanie 3 Pakiet zarządzania projektami CPV: 48000000-8 Powyższe zadania wchodzą w skład jednego zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Vorherige Bekanntmachung: 583707-2025
Interne Kennung: 167/BŁiI/25/EZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, w którym w odpowiedzi na publiczne ogłoszenie o zamówieniu, oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy. 2. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej zgodnie z art. 311 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.) zwanej dalej „ustawą Pzp”, z zastosowaniem odpowiednio przepisów dotyczących trybu przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy. 3. W wyniku przeprowadzenia niniejszego postępowania zostanie zawarta umowa ramowa na podstawie, której zostaną zawarte umowy wykonawcze zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt. 3 Pzp, zgodnie z procedurą określoną w projektowanych postanowieniach umowy ramowej oraz niniejszej SWZ. 4. Wykonawcy ponoszą wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty. Wykonawcy zobowiązują się nie podnosić jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu względem Zamawiającego. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 ustawy Pzp. 6. Zamawiający przewiduje przeprowadzenie uprzedniej oceny ofert zgodnie z procedurą, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 7. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 8. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 9. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, jeżeli Zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Jeżeli oferowane przez wykonawcę dostawy lub usługi nie są zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Dokumenty składane przez wykonawcę w celu wykazania równoważności oferowanego przedmiotu zamówienia muszą zostać złożone wraz z ofertą i nie będą podlegały uzupełnieniu. 10. Zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Wykonawca musi wykazać równoważność oferowanego przedmiotu zamówienia poprzez wskazanie w opisie rozwiązania równoważnego na podstawie zawartych w opisie przedmiotu zamówienia kryteriów oceny równoważności.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001