2. Verfahren
Verfahren
Titel: Engineering and Build bouwen van WZC Zonnehove
Beschreibung: Engineering and Build: bouwen van Woonzorgcentrum Zonnehove met ondergrondse garage en koppeling met bestaande kelder in 2 fases met omgevingsaanleg en met gefaseerde afbraak excl. beplanting Engineering and Build: bouwwerken inclusief technieken
Interne Kennung: 38246
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215212 Bau von Altersheimen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 38246 - 1
Beschreibung: Bouwen van Woonzorgcentrum Zonnehove met ondergrondse garage en koppeling met bestaande kelder in 2 fases met omgevingsaanleg en met gefaseerde afbraak excl. beplanting Engineering & Build: bouwwerken inclusief technieken
Interne Kennung: 1