2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie i konserwacja terenów zieleni miejskiej miasta Chełmży
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: „Utrzymanie i konserwacja terenów zieleni miejskiej miasta Chełmży w latach 2025-2027” polega w szczególności na: - koszeniu terenów zielonych, - pieleniu terenów zielonych, - bieżącym oczyszczanie terenów zieleni miejskiej, - cięciu i formowaniu żywopłotów, - bieżącej konserwacji ławek i stołów, - czyszczeniu myjką ciśnieniową gazonów, - zakupie i wykonaniu nasadzeń drzew i krzewów, - zakupie i wykonaniu nasadzeń kwiatów jednorocznych i bylin, - wykonywaniu wycinki drzew, - cięciu koron drzew, - rekultywacji trawników, - zakupie i rozstawieniu ławek, - malowaniu ogrodzeń i myciu gazonów, - wycince krzewów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji określają: - załącznik nr 7 do SWZ: opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 8 do SWZ: projekt umowy / istotne postanowienia umowy - załącznik nr 9 do SWZ: wykaz terenów zieleni miejskiej objętych utrzymaniem i konserwacją - załącznik nr 10 do SWZ: szczegółowy zakres prac.
Interne Kennung: GKM.271.1.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77341000 Baumschnitt, 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001