Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Menge: 2 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust.1 Pzp, w zależności od dostępności środków finansowych, zamawiający przewiduje możliwość zamówienia, w dniu zawarcia lub w okresie realizacji umowy, w terminie uzgodnionym z wykonawcą, opcjonalnego wyposażenia pojazdów o wartości zamówienia opcjonalnego nie większej niż 5% wartości umowy.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Białostocki (PL841)