140599-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Lüfter – Plicní ventilátor, transportní ventilátor včetně spotřebního materiálu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPlicní ventilátor, transportní ventilátor včetně spotřebního materiálu
BeschreibungPředmětem zakázky je dodání a instalace 3 ks plicních ventilátorů a 4 ks transportních ventilátorů včetně uzavření Rámcové kupní smlouvy na dodávku zdravotnického spotřebního materiálu k plicním ventilátorům na dobu 4 let. V příloze, Technická specifikace. Součástí dodávek je doprava zboží do místa plnění, kompletní instalace, montáž, nastavení dle požadavků pracoviště a uvedení do provozu včetně instruktáže. Pokud vzniknou pochybnosti o technických parametrech nabízeného zboží, zadavatel si vyhrazuje právo požádat dodavatele o předvedení nabízeného zboží. Dodavatel bude k předvedení vyzván pracovníkem zadavatele. Předvedení bude provedeno na pracovišti zadavatele, popř. na jiném pracovišti v termínu dle dohody zadavatele a dodavatele. Dodavatel poskytne zadavateli potřebnou součinnost. Z předvedení bude pořízen písemný protokol.
Interne Kennung11/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39714100 Lüfter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001