2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf voor Klein onderhoud riolering
Beschreibung: Deze aankondiging wordt gebruikt om de voorgenomen overeenkomst tussen BAM Infra Nederland en gemeente Apeldoorn bekend te maken. De gemeente is voornemens om op grond van artikel 2.32, eerste lid sub b onder 2 Aw met gebruik making van de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging, de opdracht tot toepassing van specifieke software ten behoeve van- en de uitvoering van onderhoud, reparatie, vervanging / oplossen calamiteiten van-/aan kleinschalige riolering, 1 op 1 te gunnen aan BAM Infra Nederland, nu de mededinging om technische redenen ontbreekt (zie onderstaand kader). Leidend hierin is de toepassing van specifiek en op initiatief van- en door BAM ontwikkelde software die de vereiste werkzaamheden (huisaansluitingen e.d.) ten behoeve van het rioolstelsel van Apeldoorn ter plekke analyseert op basis van de actuele situatie. De zodanige digitale toepassing van data borgt vlotte afhandeling en het voorkomen van calamiteiten waardoor het in de uitoefening van onze publieke taak, het noodzakelijk maakt om deze opdracht rechtstreeks te gunnen aan BAM Infra Nederland. Alle onderzochte potentiële substituten beschikken aantoonbaar niet over de juiste competenties voor uitvoering van de door de gemeente Apeldoorn vereiste bedrijfsvoering betreffende het hier genoemde onderhoud en calamiteiten oplossing met betrekking tot kleinschalige riolering.
Interne Kennung: Klein onderhoud riolering
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1