See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wsparcie techniczne urządzeń sieciowych do 31 grudnia 2027 r. (GovNet)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wsparcie techniczne producenta w terminie od dnia 1 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2027 r., dla urządzeń oraz oprogramowania dla sprzętu firmy Juniper oraz Elproma: Juniper ACX4000 DC, Juniper ACX2100 DC, Juniper ACX1000 DC, Juniper MX104 DC, Juniper ACX2100 AC, Juniper ACX2200 AC, Juniper EX2300-48T AC, Juniper ACX5448, Juniper ACX710, Juniper EX4650, Juniper MX204, Juniper ACX500, JUNOS Space Network Management Platform, JUNOS Space Service Activation Director 100 Devices, Elproma 5000, zwane dalej "Urządzeniami". Wykonawca musi zapewnić ciągłość usługi wsparcia technicznego, zawierającą prawo do aktualizacji oprogramowania instalowanego w Urządzeniach (zwanego dalej „Oprogramowaniem”) i gwarancję dla Oprogramowania i Urządzeń obejmujące minimum następujące elementy: - czas reakcji na zgłoszenie (potwierdzenie przyjęcia) – 2 godziny, - konfigurowanie parametrów Urządzeń, usuwanie awarii, wad i usterek oraz naprawa, bądź wymiana Urządzeń na identyczne w terminie 1 dnia roboczego od upływu czasu przyjęcia zgłoszenia, - pośredniczenie w przekazywaniu zgłoszeń do producenta Urządzeń, - wsparcie techniczne przez inżynierów przeszkolonych przez producentów systemów Juniper świadczone w siedzibie Zamawiającego lub wskazanej przez Zamawiającego lokalizacji na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, telefoniczne oraz poprzez e-mail, - wsparcie techniczne powinno być świadczone w dni robocze w godzinach 7.00 – 18.00. Wykonawca udzieli także na ww. zasadach pełnego wsparcia związanego z konfiguracją Urządzeń, zmianami w konfiguracji, dodawaniem/usuwaniem nowych elementów w konfiguracji, rozwiązywaniem problemów związanych z konfiguracją, pomocą przy integracji z innymi systemami, pomoc w opracowaniu i reorganizacji topologii sieci Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy. Uruchomienie kanału kontaktowego w okresie trwania umowy w zakresie: - Centrum Zgłoszeń Serwisowych czynne 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni; przyjmowanie zgłoszeń przez telefon, za pośrednictwem poczty e-mail i strony WWW, - możliwości monitorowania on-line przez Zamawiającego statusu zgłoszenia i podejmowanych czynności przez Wykonawcę za pośrednictwem przeglądarki WWW, - prowadzenia elektronicznej ewidencji zgłoszeń serwisowych, - przedstawianie miesięcznych raportów obejmujących listę zgłoszeń serwisowych i terminy oraz sposoby usunięcia uszkodzeń. Subskrypcja oprogramowania polegająca na możliwości pobierania z legalnego źródła i instalacji nowych legalnych wersji oprogramowania z chronionej strony WWW producenta. Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia obsługi serwisowej i wsparcia technicznego Urządzeń, polegającej w szczególności na: 1) zapewnieniu dostępu do subskrypcji aktualizacji oprogramowań, 2) usuwaniu wad, awarii i usterek urządzeń, 3) naprawy lub wymianie uszkodzonych komponentów i/lub urządzeń, 4) rozwiązywaniu problemów związanych z eksploatacją urządzeń, 5) konsultacji w zakresie konfiguracji urządzeń, 6) zmianach w konfiguracji, 7) dodawaniu/usuwaniu nowych elementów w konfiguracji, 8) rozwiązywaniu problemów związanych z konfiguracją, 9) pomocy przy integracji z innymi systemami, 10) pomocy w opracowaniu i reorganizacji topologii sieci Zamawiającego, 11) dostępie do dokumentacji technicznej oraz oprogramowania na zabezpieczonej stronie producenta. Urządzenia sieciowe stanowią własność Zamawiającego i są one w pełni sprawne.
Vorherige Bekanntmachung: 650278-2024
Interne Kennung: BF-WZP-2374-1-31-DT-PO-AO/2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 411 ust. 7 i 16 ustawy Pzp - Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia w związku z koniecznością zapewnienia wsparcia technicznego z uwagi na to, że obecna umowa na wsparcie techniczne na urządzenia sieciowe obowiązuje do 31 grudnia 2024 r. Brak wsparcia technicznego uniemożliwi pobieranie najnowszych aktualizacji oraz łatek zalecanych przez producenta urządzeń, które mają bezpośredni wpływ na poprawne działanie urządzeń, a co za tym idzie całej sieci GovNet.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wsparcie techniczne producenta w terminie od dnia 1 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2027 r., dla urządzeń oraz oprogramowania dla sprzętu firmy Juniper oraz Elproma: Juniper ACX4000 DC, Juniper ACX2100 DC, Juniper ACX1000 DC, Juniper MX104 DC, Juniper ACX2100 AC, Juniper ACX2200 AC, Juniper EX2300-48T AC, Juniper ACX5448, Juniper ACX710, Juniper EX4650, Juniper MX204, Juniper ACX500, JUNOS Space Network Management Platform, JUNOS Space Service Activation Director 100 Devices, Elproma 5000, zwane dalej "Urządzeniami". Wykonawca musi zapewnić ciągłość usługi wsparcia technicznego, zawierającą prawo do aktualizacji oprogramowania instalowanego w Urządzeniach (zwanego dalej „Oprogramowaniem”) i gwarancję dla Oprogramowania i Urządzeń obejmujące minimum następujące elementy: - czas reakcji na zgłoszenie (potwierdzenie przyjęcia) – 2 godziny, - konfigurowanie parametrów Urządzeń, usuwanie awarii, wad i usterek oraz naprawa, bądź wymiana Urządzeń na identyczne w terminie 1 dnia roboczego od upływu czasu przyjęcia zgłoszenia, - pośredniczenie w przekazywaniu zgłoszeń do producenta Urządzeń, - wsparcie techniczne przez inżynierów przeszkolonych przez producentów systemów Juniper świadczone w siedzibie Zamawiającego lub wskazanej przez Zamawiającego lokalizacji na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, telefoniczne oraz poprzez e-mail, - wsparcie techniczne powinno być świadczone w dni robocze w godzinach 7.00 – 18.00. Wykonawca udzieli także na ww. zasadach pełnego wsparcia związanego z konfiguracją Urządzeń, zmianami w konfiguracji, dodawaniem/usuwaniem nowych elementów w konfiguracji, rozwiązywaniem problemów związanych z konfiguracją, pomocą przy integracji z innymi systemami, pomoc w opracowaniu i reorganizacji topologii sieci Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy. Uruchomienie kanału kontaktowego w okresie trwania umowy w zakresie: - Centrum Zgłoszeń Serwisowych czynne 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni; przyjmowanie zgłoszeń przez telefon, za pośrednictwem poczty e-mail i strony WWW, - możliwości monitorowania on-line przez Zamawiającego statusu zgłoszenia i podejmowanych czynności przez Wykonawcę za pośrednictwem przeglądarki WWW, - prowadzenia elektronicznej ewidencji zgłoszeń serwisowych, - przedstawianie miesięcznych raportów obejmujących listę zgłoszeń serwisowych i terminy oraz sposoby usunięcia uszkodzeń. Subskrypcja oprogramowania polegająca na możliwości pobierania z legalnego źródła i instalacji nowych legalnych wersji oprogramowania z chronionej strony WWW producenta. Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia obsługi serwisowej i wsparcia technicznego Urządzeń, polegającej w szczególności na: 1) zapewnieniu dostępu do subskrypcji aktualizacji oprogramowań, 2) usuwaniu wad, awarii i usterek urządzeń, 3) naprawy lub wymianie uszkodzonych komponentów i/lub urządzeń, 4) rozwiązywaniu problemów związanych z eksploatacją urządzeń, 5) konsultacji w zakresie konfiguracji urządzeń, 6) zmianach w konfiguracji, 7) dodawaniu/usuwaniu nowych elementów w konfiguracji, 8) rozwiązywaniu problemów związanych z konfiguracją, 9) pomocy przy integracji z innymi systemami, 10) pomocy w opracowaniu i reorganizacji topologii sieci Zamawiającego, 11) dostępie do dokumentacji technicznej oraz oprogramowania na zabezpieczonej stronie producenta. Wykonawca w ciągu 30 dni od daty zawarcia Umowy wykona przegląd Urządzeń i Oprogramowań, a także w razie wystąpienia takiej potrzeby i po uzyskaniu zgody Zamawiającego wykona aktualizację oprogramowań do najnowszych/rekomendowanych dostępnych wersji. Urządzenia sieciowe stanowią własność Zamawiającego i są one w pełni sprawne.