See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowania urządzeń medycznych dla Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług serwisowania urządzeń medycznych dla Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zamawiający podzielił zamówienie na poszczególne części (Pakiety: Nr 1 – Nr 181) i dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne dowolna liczbę pakietów. 2.Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wykonawca przystępując do postępowania wypełnia wszystkie pozycje w Załączniku nr 2 do SWZ i podaje kwotę ostateczną za cały przedmiot zamówienia – pakiet. Brak wyceny na daną pozycję pakietu spowoduje odrzucenie oferty. 3.Wykonawca w ramach wykonywania usługi zobowiązuje się w szczególności do serwisowania urządzeń medycznych, zgodnie z zaleceniami producenta i obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności z normą PN – EN 60601-1 lub PN – EN 62353 lub równoważnymi. 4.Urządzenia podlegająca przeglądom podzielono na trzy kategorie: 4.1. kategoria „A” 4.2. kategoria „BR” 4.3.kategoria „B” 5. Opis przedmiotu zamówienia stanowi wstępny harmonogram wykonywania przeglądów, który zostanie zaktualizowany w ciągu 14 dni po zawarciu umowy. 6. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień: 50000000-5 Usługi naprawcze i konserwacyjne
Interne Kennung: ZP/66/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet 9
Beschreibung: Świadczenie usług serwisowania urządzeń medycznych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: 1.1. określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe 50% wielkości świadczenia przedstawionych w SWZ (w szczególności wartości napraw lub diagnostyki). W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. 1.2. określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością dodatkowego świadczenia usługi wynikającego z braku możliwości przewidzenia liczby planowanych zabiegów, badań czy leczonych pacjentów. 1.3. w przypadku uruchomienia prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia objętego opcja będzie obliczone na podstawie cen wskazanych przez Wykonawcę w ofercie . 1.4. uruchomienie prawa opcji, poprzez rozszerzenie lub zwiększenie zakresu zamówienia wymaga złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji. 1.5. W przypadku udzielenia zamówienia jednemu Wykonawcy na kilka części zamówienia, prawo opcji stosuje się do każdej z nich osobno. 1.6.Zawiadomienie o woli skorzystania z prawa opcji dla jednej z pozycji pakietu uruchamia prawo opcji dla całości pakietu. 1.7.W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązuje się do jego wykonania na warunkach zamówienia podstawowego, określonych w SWZ oraz umowie. 1.8. Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości minimalnej 50% 75% wartości brutto umowy w szczególności w zakresie przeglądów (określonej w danym pakiecie) 1.9. Prawo opcji nie jest źródłem zobowiązań Zamawiającego w momencie udzielania zamówienia podstawowego. 1.10. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może skorzystać w czasie trwania umowy o zamówienie podstawowe. Skorzystanie z prawa opcji, poprzez zwiększenie przedmiotu zamówienia uzależnione będzie wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. 1.11 . Wykonawcy nie przysługuje roszczenie i oczekiwanie skorzystania z prawa opcji. 1.12 . powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.