2. Verfahren
Verfahren
Titel: 1-L-0015627-25 Betonnen banden, speciale betonnen banden, hulpstukken en overige betonartikelen
Beschreibung: Deze Europese aanbestedingsprocedure betreft het op afroep en naar behoefte leveren van betonnen banden, speciale betonnen banden, hulpstukken en overige betonartikelen per perceel ten behoeve van de gemeente Rotterdam.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Speciale betonnen banden en hulpstukken
Beschreibung: Deze Europese aanbestedingsprocedure betreft het op afroep en naar behoefte leveren van speciale betonnen banden en hulpstukken ten behoeve van de gemeente Rotterdam.
Los: LOT-0002
Titel: Betonnen trottoir-, opsluit-, en gazonbanden
Beschreibung: Deze Europese aanbestedingsprocedure betreft het op afroep en naar behoefte leveren van betonnen trottoir-, opsluit-, en gazonbanden ten behoeve van de gemeente Rotterdam.
Los: LOT-0003
Titel: Diverse speciale beton artikelen
Beschreibung: Deze Europese aanbestedingsprocedure betreft het op afroep en naar behoefte leveren van diverse speciale beton artikelen ten behoeve van de gemeente Rotterdam.