140688-2026 - Ergebnis
Tschechien – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Zajištění brandingu, propagace a streamingu Her XII. letní olympiády dětí a mládeže ČR 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění brandingu, propagace a streamingu Her XII. letní olympiády dětí a mládeže ČR 2026
BeschreibungPříprava a koordinace propagační kampaně, zajištění přípravy a výroby propagačních a dárkových předmětů pro účastníky. Příprava, výroba a instalace/deinstalace materiálů pro zajištění jednotné grafické vizibility sportovišť, olympijského domu, ceremoniálů. Zajištění a koordinace grafického studia po dobu příprav akce. Příprava a výroba tiskovin, příprava, výroba a instalace navigačního systému apod. Zajištění streamů ze sportovišt, medailových a závěrečného ceremoniálu na úrovni vysílání pro Českou televizi. Zajištění techniky, personálu a přenosových vozů. Technické zpracování grafiky, předělů a jmenovek pro jednotlivé sporty. Zajištění komunikace se sporty a režií 2 měsíce před akcí a během akce.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelBranding a propagace Her XII. letní olympiády dětí a mládeže ČR 2026
BeschreibungPředmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je zajištění brandingu a propagace Her XII. letní olympiády dětí a mládeže ČR 2026 (dále jen „ODM 2026“), které se konají v termínu od 21. 6. – 25. 6. 2026, v následujících oblastech: I. Zajištění grafických návrhů II. Zajištění upomínkových předmětů pro hosty a sportovce III. Zajištění tištěných materiálů IV. Zajištění výroby akreditačních karet a kontaktníků V. Zajištění indoor/outdoor reklamy VI. Zajištění monitoringu a závěrečné zprávy VII. Zajištění koordinátora propagačních a brandingových aktivit
Interne KennungMHMPXPQPCV77
LosLOT-0002
TitelZajištění streamingu Her XII. letní olympiády dětí a mládeže ČR 2026
BeschreibungZajištění streamů ze sportovišt, medailových a závěrečného ceremoniálu na úrovni vysílání pro Českou televizi. Zajištění techniky, personálu a přenosových vozů. Technické zpracování grafiky, předělů a jmenovek pro jednotlivé sporty. Zajištění komunikace se sporty a režií 2 měsíce před akcí a během akce.
Interne KennungMHMPXPQG16AV - část B