2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Warmte- en Koude Overdracht en Afleverstations; MT-IWAS, MT-WOS, IKAS en KOS, alsmede het plaatsen & aansluiten tot en met de inbedrijfname
Beschreibung: Raamovereenkomst(en) voor het leveren van Warmte- en Koude Overdracht en Afleverstations; Midden Temperatuur – Indirecte Warmte Aflever Station, Midden Temperatuur – Warmte Overdracht Station, Indirecte Koude Aflever Station en Koude Overdracht Station (MT-IWAS, MT-WOS, IKAS en KOS), alsmede het plaatsen & aansluiten tot en met het bedrijfsklaar opleveren. De opdracht bestaat uit 2 percelen; • Perceel I: MT-IWAS en IKAS • Perceel II: MT-WOS en KOS De te verrichten werkzaamheden in elk van de percelen bevatten onder andere, maar niet beperkt tot het bouwen, plaatsen, aansluiten en inbedrijfname van Warmte- en Koude Overdracht en Afleverstations
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314310 Dienstleistungen für thermische Bauphysik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09323000 Fernwärme, 42511100 Wärmeaustauscher, 45232142 Bau von Wärmeübertragungsanlagen, 45251250 Bau von Fernheizzentralen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71315000 Haustechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel I: MT-IWAS en IKAS
Beschreibung: Raamovereenkomst(en) voor het leveren van Warmte- en Koude Overdracht en Afleverstations; Midden Temperatuur – Indirecte Warmte Aflever Station, Indirecte Koude Aflever Station.(MT-IWAS en IKAS), alsmede het plaatsen & aansluiten tot en met het bedrijfsklaar opleveren.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel II: MT-WOS en KOS
Beschreibung: Raamovereenkomst(en) voor het leveren van Warmte- en Koude Overdracht en Afleverstations; Midden Temperatuur – Warmte Overdracht Station en Koude Overdracht Station (MT-WOS en KOS), alsmede het plaatsen & aansluiten tot en met het bedrijfsklaar opleveren.