See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania obiektów oraz terenów zewnętrznych Oddziału ZUS w Sosnowcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie kompleksowego sprzątania obiektów oraz terenów zewnętrznych w tym pielęgnacja terenów zielonych Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Sosnowcu. Przedmiot zamówienia obejmuje: kompleksowe sprzątanie wewnątrz obiektów, utrzymanie w czystości terenów zewnętrznych posesji i pielęgnację zieleni wokół obiektów, mycie okien w obiektach, gruntowne czyszczenie powierzchni podłóg wraz z polimeryzacją, odśnieżanie, usuwanie oblodzeń i śliskości w okresie zimowym, deratyzację, pranie odzieży ochronnej lekarzy orzeczników, odzieży roboczej i parawanów z gabinetów lekarskich, uzupełnianie wody w dystrybutorach oraz butli z wodą na stojakach oraz dezynfekcję, realizowaną w ramach prawa opcji. W zakres Przedmiotu zamówienia wchodzą następujące obiekty Zamawiającego: 1) Oddział w Sosnowcu, budynek „A”, 41-200 Sosnowiec, ul. 1-go Maja 25; 2) Oddział w Sosnowcu, budynek „B”, 41-200 Sosnowiec, ul. Partyzantów 1; 3) Oddział w Sosnowcu, budynek „C”, 41-200 Sosnowiec, ul. Partyzantów 1.
Vorherige Bekanntmachung: 733728-2025
Interne Kennung: 380000.271.111.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług sprzątania obiektów oraz terenów zewnętrznych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie usług dotyczących dezynfekcji pomieszczeń, w sytuacji, gdy na terytorium Polski obowiązywać będzie stan zagrożenia epidemicznego lub stan epidemii. Czynności dezynfekcji realizowane w ramach prawa opcji, zostały szczegółowo opisana oraz wskazana w Części I Dział 12 Załącznika nr 1 do SWZ.