2. Verfahren
Verfahren
Titel: 10 Kompleksowe wykonanie usługi wycinki (zerowej) drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasach czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania TAURON Dystrybucja S.A. Oddział we Wrocławiu – obszar Oleśnica
Beschreibung: opis w SWZ
Interne Kennung: PZP/TD-CN/08312/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 10_Kompleksowe wykonanie usługi wycinki (zerowej) drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasach czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania TAURON Dystrybucja S.A. Oddział we Wrocławiu – obszar Oleśnica
Beschreibung: Kompleksowe wykonanie usługi wycinki (zerowej) drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasach czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania TAURON Dystrybucja S.A. Oddział we Wrocławiu – obszar Oleśnica