2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zmiana ogłoszenia z dnia 28.08.2025 r. o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Umowa o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego zawarta zostanie w trybie zamówienia z wolnej ręki o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 13 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) w związku z art. 19 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. 2025, poz. 285 ze zm).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen