2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verkeerseducatie
Beschreibung: De doelstellingen van deze Opdracht zijn: a) Efficiënte en effectieve inzet van de beschikbare middelen ten behoeve van verkeerseducatie voor kinderen en jongeren (4-18 jaar) woonachtig in het regiegebied van de provincie Noord-Holland; b) Het aanbieden van een volledige leerlijn ter bevordering van verkeersveilig gedrag onder de doelgroep. Hieronder vallen zowel projecten op het basisonderwijs en voortgezet onderwijs als interventies ter bevordering van de verkeersveiligheid op locaties waar jongeren in de leeftijd 12-18 zich bevinden, zoals sportclubs en lokale evenementen; c) Het creëren van een zo groot mogelijk bereik onder de doelgroep; d) Monitoring van voortgang, evaluatie van behaalde resultaten en bijsturing waar nodig. De geraamde waarde van de gehele looptijd van de Overeenkomst bedraagt € 7.332.500,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: -
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit, 80100000 Grundschulunterricht, 80200000 Unterricht im Sekundarbereich, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Inschrijvingsleidraad. De geraamde waarde van de gehele looptijd van de Overeenkomst bedraagt € 7.332.500,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is sprake van een Overeenkomst voor diensten met een initiële looptijd van 36 maanden. Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de Opdracht 2 maal tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van telkens 12 maanden.