See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów głęboko mrożonych w 2026r. – wraz z rozładunkiem w magazynach 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu: Zamość, Lublin, Chełm, Hrubieszów w zakresie 4 części, Nr sprawy ZP/PN/57/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Sukcesywne dostawy produktów głęboko mrożonych w 2026r. – wraz z rozładunkiem w magazynach 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu: Zamość, Lublin, Chełm, Hrubieszów w zakresie 4 części, Nr sprawy ZP/PN/57/2025 CZĘŚĆI I: produkty głęboko mrożone, ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość CZĘŚĆI II: produkty głęboko mrożone, ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin CZĘŚĆI III: produkty głęboko mrożone, ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm CZĘŚĆI IV: : produkty głęboko mrożone, ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4, określają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia odpowiednio dla części nr I, II, III, IV, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 1 do SWZ. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw W ZAKRESIE CZĘŚCI NR I, CZĘŚCI NR II, CZĘŚCI NR III, CZĘŚCI NR IV określa: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; 2) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; 3) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; 4) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe dla części nr I, II, III, IV spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy : 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2 do Umowy, kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI” co niniejszym Wykonawca akceptuje, poprzez podpisanie Umowy. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 7. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 8. Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonywania przesunięć ilościowych pomiędzy poszczególnymi pozycjami asortymentowymi stanowiącymi przedmiot umowy przy zachowaniu następujących warunków: a) przesunięcia wynikają z potrzeb odbiorców, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy; b) przesunięcia nie mogą przekroczyć 40% ilości danej pozycji asortymentowej i będą dokonywane w oparciu o ceny jednostkowe zawarte w Formularzu cenowym do oferty; c) przesunięcia nie spowodują przekroczenia maksymalnej wartości umowy. 9. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości określonej w § 4 ust. 3 w całym okresie obowiązywania umowy. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać do dnia 31 grudnia 2026r. 10. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 11. Dalszy zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ- odpowiednio do danej części.
Vorherige Bekanntmachung: 608126-2025
Interne Kennung: ZP/PN/57/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuję, że na mocy art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I: produkty głęboko mrożone, ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość
Beschreibung: CZĘŚĆ I: produkty głęboko mrożone ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość flaki mrożone, pierogi z mięsem mrożone, pierogi z kapustą i grzybami mrożone, pierogi z serem mrożone, pierogi ruskie mrożone, pierogi ze szpinakiem i serem feta mrożone, pierogi z owocami mrożone, uszka z kapustą i grzybami mrożone, paszteciki drożdżowe z mięsem mrożone, paszteciki drożdżowe z kapustą i grzybami mrożone, paszteciki drożdżowe z pieczarkami i serem mrożone, pyzy ziemniaczane z mięsem zamrożone, pyzy ziemniaczane mrożone, krokiety z kapustą i grzybami mrożone, krokiety z mięsem mrożone, naleśniki z serem mrożone, naleśniki z owocami mrożone, kluski śląskie mrożone, kopytka mrożone, knedle z owocami mrożone, spód do pizzy mrożony, mieszanka warzywa II składnikowa mrożona, mieszanka warzywa III składnikowa mrożona, kapusta brukselska mrożona, fasolka szparagowa mrożona, różyczki kalafiora mrożone, brokuł mrożony, szpinak mrożony, groszek zielony mrożony, marchewka mini mrożona, mieszanka chińska mrożona, dynia mrożona, kurki mrożone, frytki z batatów mrożone, frytki mrożone, krążki cebulowe mrożone, truskawka mrożona, sałatka owocowa mrożona, hamburger wołowy mrożony, kotlet mielony wieprzowo-wołowy mrożony, włoszczyzna mrożona. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR I określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr I – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia odpowiednio dla części nr I, II, III, IV, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 1 do SWZ. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw W ZAKRESIE CZĘŚCI NR I określa: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy w zakresie części nr I – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe dla części nr I, II, III, IV spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/57/1/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2 do Umowy, kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI” co niniejszym Wykonawca akceptuje, poprzez podpisanie Umowy. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 7. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 8. Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonywania przesunięć ilościowych pomiędzy poszczególnymi pozycjami asortymentowymi stanowiącymi przedmiot umowy przy zachowaniu następujących warunków: a) przesunięcia wynikają z potrzeb odbiorców, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy; b) przesunięcia nie mogą przekroczyć 40% ilości danej pozycji asortymentowej i będą dokonywane w oparciu o ceny jednostkowe zawarte w Formularzu cenowym do oferty; c) przesunięcia nie spowodują przekroczenia maksymalnej wartości umowy. 9. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości określonej w § 4 ust. 3 w całym okresie obowiązywania umowy. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać do dnia 31 grudnia 2026r. 10. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 11. Dalszy zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ- odpowiednio do danej części.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II: produkty głęboko mrożone, ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin
Beschreibung: CZĘŚĆ II: produkty głęboko mrożone, ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin flaki mrożone, pierogi z mięsem mrożone, pierogi z kapustą i grzybami mrożone, pierogi ruskie mrożone, pierogi ze szpinakiem i serem feta mrożone, pierogi z owocami mrożone, uszka z kapustą i grzybami mrożone, paszteciki drożdżowe z mięsem mrożone, paszteciki drożdżowe z kapustą i grzybami mrożone, paszteciki drożdżowe z pieczarkami i serem mrożone, pyzy ziemniaczane z mięsem zamrożone, pyzy ziemniaczane mrożone, krokiety z kapustą i grzybami mrożone, krokiety z mięsem mrożone, placki ziemniaczane mrożone, naleśniki z serem mrożone, kluski śląskie mrożone, kopytka mrożone, knedle z owocami mrożone, mieszanka warzywa II składnikowa mrożona, mieszanka warzywa III składnikowa mrożona, kapusta brukselska mrożona, fasolka szparagowa mrożona, różyczki kalafiora mrożone, brokuł mrożony, szpinak mrożony, groszek zielony mrożony, marchewka mini mrożona, mieszanka chińska mrożona, dynia mrożona, kurki mrożone, frytki mrożone, truskawka mrożona, czarna porzeczka mrożona, wiśnie mrożone, maliny mrożone. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR II określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr II – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia odpowiednio dla części nr I, II, III, IV, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 1 do SWZ. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw W ZAKRESIE CZĘŚCI NR II określa: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy w zakresie części nr II – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe dla części nr I, II, III, IV spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/57/2/2025
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku, do umowy kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonywania przesunięć ilościowych pomiędzy poszczególnymi pozycjami asortymentowymi stanowiącymi przedmiot umowy przy zachowaniu następujących warunków: a) przesunięcia wynikają z potrzeb odbiorców, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy; b) przesunięcia nie mogą przekroczyć 40% ilości danej pozycji asortymentowej i będą dokonywane w oparciu o ceny jednostkowe zawarte w Formularzu cenowym do oferty; c) przesunięcia nie spowodują przekroczenia maksymalnej wartości umowy. 5. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 6. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2 - odpowiednio do danej części. 7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 8. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości określonej w § 4 ust. 3 umowy w całym okresie obowiązywania niniejszej umowy. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać do dnia 31 grudnia 2026 r. 9. Zamawiający o zamiarze skorzystania z prawa opcji, jego zakresie, miejscach i terminach dostarczenia dostaw opcjonalnych powiadomi Wykonawcę telefonicznie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej Umowy. 10. Dalszy zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ - odpowiednio do danej części.
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III: produkty głęboko mrożone, ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm
Beschreibung: CZĘŚĆ III: produkty głęboko mrożone ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm flaki mrożone, pierogi z mięsem mrożone, pierogi z kapustą i grzybami mrożone, pierogi z serem mrożone, pierogi ruskie mrożone, pierogi ze szpinakiem i serem feta mrożone, pierogi z owocami mrożone, uszka z kapustą i grzybami mrożone, paszteciki drożdżowe z mięsem mrożone, paszteciki drożdżowe z kapustą i grzybami mrożone, paszteciki drożdżowe z pieczarkami i serem mrożone, pyzy ziemniaczane z mięsem zamrożone, pyzy ziemniaczane mrożone, krokiety z kapustą i grzybami mrożone, krokiety z mięsem mrożone, placki ziemniaczane mrożone, naleśniki z serem mrożone, naleśniki z owocami mrożone, kluski śląskie mrożone, kopytka mrożone, knedle z owocami mrożone, spód do pizzy mrożony, mieszanka warzywa II składnikowa mrożona, mieszanka warzywa III składnikowa mrożona, kapusta brukselska mrożona, fasolka szparagowa mrożona, różyczki kalafiora mrożone, brokuł mrożony, szpinak mrożony, groszek zielony mrożony, marchewka mini mrożona, mieszanka chińska mrożona, dynia mrożona, kurki mrożone, frytki z batatów mrożone, frytki mrożone, krążki cebulowe mrożone, cząstki ziemniaka mrożone, truskawka mrożona, sałatka owocowa mrożona, czarna porzeczka mrożona, śliwka mrożona, wiśnie mrożone, maliny mrożone, ryż z warzywami i kurczakiem mrożony, hamburger wołowy mrożony, stek wołowy mrożony, kotlet mielony wieprzowo-wołowy mrożony, włoszczyzna mrożona, falafel mrożony. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR III określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr III – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia odpowiednio dla części nr I, II, III, IV, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 1 do SWZ. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw W ZAKRESIE CZĘŚCI NR III określa: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy w zakresie części nr III – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe dla części nr I, II, III, IV spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/57/3/2025
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV: produkty głęboko mrożone, ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów
Beschreibung: CZĘŚĆ IV: produkty głęboko mrożone ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów flaki mrożone, pierogi z mięsem mrożone, pierogi z kapustą i grzybami mrożone, pierogi z serem mrożone, pierogi ruskie mrożone, pierogi ze szpinakiem i serem feta mrożone, pierogi z owocami mrożone, uszka z kapustą i grzybami mrożone, paszteciki drożdżowe z mięsem mrożone, paszteciki drożdżowe z kapustą i grzybami mrożone, paszteciki drożdżowe z pieczarkami i serem mrożone, pyzy ziemniaczane z mięsem zamrożone, pyzy ziemniaczane mrożone, krokiety z kapustą i grzybami mrożone, krokiety z mięsem mrożone, naleśniki z serem mrożone, naleśniki z owocami mrożone, kluski śląskie mrożone, kopytka mrożone, knedle z owocami mrożone, mieszanka warzywa II składnikowa mrożona, mieszanka warzywa III składnikowa mrożona, kapusta brukselska mrożona, fasolka szparagowa mrożona, różyczki kalafiora mrożone, brokuł mrożony, szpinak mrożony, groszek zielony mrożony, marchewka mini mrożona, mieszanka chińska mrożona, frytki mrożone, cząstki ziemniaka mrożone. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ZAKRESIE CZĘŚCI NR IV określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr IV – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia odpowiednio dla części nr I, II, III, IV, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 1 do SWZ. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw W ZAKRESIE CZĘŚCI NR IV określa: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy w zakresie części nr IV – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe dla części nr I, II, III, IV spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/52/4/2025