2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Strategisch adviseur & Public Affairs
Beschreibung: De opdracht betreft de inzet van één aangeboden persoon voor strategisch advies & public affairs, ter ondersteuning van de directie/bestuur en (waar passend) door NLPO aangewezen contactpersonen en vertegenwoordigers binnen en buiten de NLPO. De kern van de opdracht bestaat uit het analyseren en duiden van ontwikkelingen en belangen, het vertalen daarvan naar handelingsopties en advies, en het ondersteunen van NLPO bij positionering en beinvloedings- en afstemmingstrajecten. De inzet is vraaggestuurd en kan fluctueren in omvang. De gemiddelde inzet is 20 uren per week.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft de inzet van één aangeboden persoon voor strategisch advies & public affairs, ter ondersteuning van de directie/bestuur en (waar passend) door NLPO aangewezen contactpersonen en vertegenwoordigers binnen en buiten de NLPO. De kern van de opdracht bestaat uit het analyseren en duiden van ontwikkelingen en belangen, het vertalen daarvan naar handelingsopties en advies, en het ondersteunen van NLPO bij positionering en beinvloedings- en afstemmingstrajecten. De inzet is vraaggestuurd en kan fluctueren in omvang. De gemiddelde inzet is uren per week.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen