140832-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Küchenmöbel – Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – Školní jídelna Holice, Nádražní 1021, okres Pardubice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – Školní jídelna Holice, Nádražní 1021, okres Pardubice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávka a montáž technologie gastro – část 1 a stavební práce – část 2. Předmět zakázky je specifikovaný v příloze č. 2 této ZD. Předmětem části 1 – Gastro je i servis, upravený v příloze č. 5 této ZD. Zadavatel upozorňuje, že realizace obou částí proběhne pouze v případě, že budou uzavřeny smlouvy na obě části. Dodavatel(é) musí práce na příslušných částech koordinovat, je tedy třeba při realizaci jejich náležitá součinnost. Zástupce dodavatele, který bude realizovat část 1, bude přítomen i na kontrolních dnech týkajících se realizace části 2 – stavebních prací
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – GASTRO
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávka a montáž technologie gastro
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – STAVEBNÍ
Beschreibung: Jedná se o stavební práce
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten