See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Indkøb og levering af kaffe, te og maskiner mv.
Beschreibung: Udbuddet vedrører en rammeaftale på levering af kaffe, te og maskiner mv. med dertilhørende service samt mulighed for tilkøb af serviceaftale på eksisterende maskiner. Formålet med udbuddet er at konkurrenceudsætte området for indkøb af kaffe, te og maskiner mv. med dertilhørende service. På denne baggrund, vil rammeaftalen skulle hjælpe ordregiver med at opnå indkøbsaftale på kaffe, te og maskiner mv. med dertil hørerende service til den bedste pris og kvalitet inden for dette indkøbsområde
Vorherige Bekanntmachung: 713419-2024
Interne Kennung: 371278
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15861000 Kaffee, 03131100 Kaffeebohnen, 15841000 Kakao, 15863000 Tee
5. Los
Los: LOT-0000