2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE III/4133 MORAVSKÝ KRUMLOV, UL. NÁDRAŽNÍ DOKUMENTACE PRO POVOLENÍ STAVBY, IČ PDPS, SP, AD
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni Dokumentace pro povolení stavby, Dokumentace pro provádění stavby (PDPS), včetně soupisu prací (SP) a souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je inženýrská činnost (IČ) nutná k zajištění vyjádření, stanovisek a podkladů nutných k podání žádosti o vydání povolení záměru stavby; dále je součástí ocenění výkonu autorského dozoru (AD) při vlastní realizaci akce. Předmětem dokumentace je rekonstrukce silnice III/4133, v průtahu městem Moravský Krumlov, ul. Nádražní v dl. 1470 m (km 1,430 – 2,900), dále v navazujícím v etravilánovém úseku sil. III/4133, dl. 1078 m (km 2,900 – 3,978) a úpravu objízdné trasy na sil. III/15252 v dl. 900 m. (km 2,685 – 3,585). Součástí projektové dokumentace bude řešení veškerých souvisejících objektů dle dokumentace DÚR.
Interne Kennung: ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE III/4133 MORAVSKÝ KRUMLOV, UL. NÁDRAŽNÍ DOKUMENTACE PRO POVOLENÍ STAVBY, IČ PDPS, SP, AD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau