2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zeeheldenbuurt Schijndel Klimaatrobuust
Beschreibung: Zeeheldenbuurt Schijndel Klimaatrobuust inrichten. • HWA riool: o 405 m1 PVC ø315; o 225 m1 beton ø400; o 140 m1 beton ø600; o 750 m1 beton ø700; o 320 m1 beton ø800; o 190 m1 beton ø900; o 250 m1 beton ø1000; o 20 m1 beton ø1250; o Totaal 2300m1; • GWA riool: o 820 m1 beton ø300; o 300 m1 beton ø400; o 185 m1 beton ø500; o 290 m1 beton ø600; o 210 m1 beton ø700; o 440 m1 beton ø800; o Totaal 2245 m1; • Ca. 35000 m3 grondwerk, waarvan 20000 m3 afvoeren uit werk; • 6000 m2 300x300x60mm tegels t.b.v. voetpaden en parkeren; • 3500 m2 dikformaat t.b.v. voetpaden; • 800 m2 halfverharding t.b.v. voetpaden; • 5200 m2 keiformaat t.b.v. rijbaan algemeen; • 8700 m2 keiformaat t.b.v. rijbaan hofjes/verblijfsgebieden; • 1100 m2 keiformaat gebakken klinker t.b.v. rijbaan Schutsboom; • 2400 m2 NCB klinkers t.b.v. achterpaden en hofjes garageboxen • 2600 m2 graskeiblokken t.b.v. groenparkeren; • 1900 m2 TTE roosters t.b.v. groenparkeren; • 175 st te verwijderen bomen; • 142 st aan te brengen bomen; • 5 st te verplanten bomen; • Ca. 64 are te planten heesters; • Ca. 75 are aan te brengen grasmengsel.
Interne Kennung: 2024-4108
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Aanbestedende dienst heeft het voornemen om met vijf partijen de inschrijvingsfase te doorlopen
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zeeheldenbuurt Schijndel klimaatrobuust zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1