140926-2026 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym.
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPubliczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym.
BeschreibungNa podstawie art. 214 ust. 1 pkt 13 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz.1320 ze zm.), w związku z art.19. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 285).
Vorherige Bekanntmachung565119-2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Art der TransportdienstleistungenBusverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungNa podstawie art.19 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym organizator dokona wyboru operatora poprzez w trybie ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, ze zm.), zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 13. Rodzaj transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych, na których będą wykonywane przewozy: Publiczny transport zbiorowy- autobusowy Linie komunikacyjne: Czerniewice - Choceń przez Krukowo – Szczutkowo, Choceń - Choceń przez: Lutobórz, Choceń - Choceń przez: Sieroszewo, Choceń - Czerniewice przez: Rzeżewo Małe, Szatki – Śmiłowice przez: Olganowo, Śmiłowice - Choceń przez: Olganowo, Choceń - Choceń przez: Szczutkowo, Choceń - Śmiłowice, Chodecz - Choceń, Choceń - Choceń przez: Szczutkowo, Choceń - Choceń przez: Borzymie, Choceń - Chodecz przez: Ługowiska, Śmiłowice – Krukowo – Wichrowice - Śmiłowice. Przewidywana data rozpoczęcia postępowania o udzielenie zamówienia w trybie, o którym mowa w art. 19 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 roku o publicznym transporcie zbiorowym to sierpień 2026.