140943-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Düngemittel – Nawóz azotowy YaraBela NITROMAG (Extran 27)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNawóz azotowy YaraBela NITROMAG (Extran 27)
BeschreibungNawóz azotowy YaraBela NITROMAG (Extran 27) lub równoważny w ilości 120 ton. Opis przedmiotu zamówienia – parametry techniczne i jakościowe wymagane dla produktu równoważnego: Saletra wapniowo-amonowa. Granulowany nawóz z dodatkiem wypełniacza (dolomit) zawierający dodatkowo magnez oraz wapń do stosowania przedsiewnego i pogłównego. Przeciętna średnica granuli 3,6 mm, frakcja poniżej 1,6 mm max 1 %. Zawartość: N 27% azotu w tym: 13,5 w formie amonowej NH4 13,5 w formie azotanowej NO3 CaO 7% wapnia MgO 4% magnezu Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych środka równoważnego Zamawiający wymaga załączenia do oferty karty charakterystyki. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung12823-2025
Interne Kennung4/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelNawóz azotowy YaraBela NITROMAG (Extran 27) lub równoważny